facebook  twitter  instagram  youtube

Interflora

Teslimat Şartları

1-Teslimatlar haftanın 7 günü sabah 09:00 akşam 21:30 saatleri arasında gerçekleştirilir.

2-Teslimatta yerlerinde bulunmayan alıcıların telefonu var ise kendisine bilgi verilir yok ise kapısına bizi araması için kartvizit bırakılır ve akabinde sipariş sahibine bilgi verilir.  Gönderenin talimatı olmadan sipariş  3. bir  şahsa teslim edilmez.

3-İzmir dışı yurtiçi ve yurtdışı siparişleriniz İnterflora hizmet garantisi altında gerçekleştirilir.

4-Yurtdışında Cumartesi ve Pazar günleri teslimat yoktur.

5-Özel günlerinizde saat garantisi verilememekte olup firmamız olarak teslimatınızın belirtilen saat aralığına en yakın zamanda gerçekleştiriliceğini en iyi gayret bazında taahhüt ederiz.

6-Özel günlerde yoğunluk sebebi ile  siparişlerinizin gecikmemesi veya işleme alınmamasını önlemek adına taleplerinizin İzmir içi gönderilerde 1 iş günü öncesinden İzmir dışı 2 iş günü ve yurtdışı siparişleriniz de 3 iş günü önceden verilmesi gerekmektedir. 

7-Sipariş iptallerinizi İzmir dışı için 1 iş günü önce, İzmir içi için ise en fazla 5 saat önce 232-259 11 21 yada 259 11 21 nolu telefondan bildirmeniz gerekmektedir.

8-Mevsimsellik unsurundan ötürü fiyatlarımız değişkenlik gösterebilir.

9-Alıcı tarafından kabul edilmeyen veya teslim edildikten sonra iptal işlemi yaptırılmak istenen ürünlerin ücret iadesi gerçekleştirilmemektedir.